Zdravotní ponožky

Zdravotní ponožky jsou určeny nejen lidem s problémy nohou, ale také například pro milovníky houbaření, kteří se chtějí ochránit před klíšťaty.

Speciální zdravotní ponožky proti klíšťatům mají již z výroby přidané mikročástice, které obsahují výtažek odpuzující hmyz a klíšťata. Tato úprava omezí napadení klíštětem a tyto ponožky jsou tak vhodné nejen do lesa, ale také pro běh či jízdu na kole. Nabídka zdravotních ponožek obsahuje širokou škálu pánských i dámských ponožek s antibakteriální úpravou materiálu pomocí iontů stříbra a s froté chodidlem.

Zdravotní ponožky se standardně vyrábějí se speciálním neškrtícím zdravotním lemem, který je vhodný také pro diabetiky a řetízkovou špicí. V 90% mají zdravotní ponožky jednobarevný design v černém nebo bílém provedení. Pro zimní měsíce se vyrábějí tzv. thermo zdravotní ponožky. Ty jsou určené především pro zákazníky, kteří mají nízký tlak a trpí na prochladnutí chodidel. Zdravotní ponožky pomáhají nejen při onemocnění, ale také při každodenním nošení pro úlevu chodidel.

Pro diabetiky máme speciální modely s neškrtícím lemem - DIARTEN, Blažej, Fine Man

Filtrování:

skladem

Tabulkový výpis Katalogový výpis


Kategorie

Prodávané značky

Aktuality

všechny aktuality...

Výhody nákupu u nás

  • Nákup bez registrace
  • Vrácení zboží do 14 dnů
  • Doručení ZDARMA od 1500 Kč

Novinky e-mailem

Informace o akcích, slevách...