Sportovní ponožky

Rádi sportujete, jezdíte na kole nebo chodíte po horách? Pak potřebujete kvalitní sportovní ponožky, které Vás nebudou nikde tlačit. Provozování jakéhokoliv sportu bude příjemným aktivním prožitkem.

Kvalitní sportovní ponožka je základní kámen výbavy každého sportovce. V námi nabízeném sortimentu sportovních ponožek naleznete nízké sportovní ponožky určené pro běh a pro jízdu na kole, standardní sportovní ponožky pro většinu venkovních i vnitřních sportů. V nabídce máme i specializované ponožky určené pro fotbalisty - štulpny s i bez chodidla. Sportovní ponožky máme v nejrůznějších barevných kombinacích.

Speciální sportovní ponožky vydrží větší zátěž a mají speciální složení materiálu, které brání tvorbě mikroorganismů na chodidlech. Standardem u velmi kvalitních sportovních ponožek je prošívaná pata i špička a různé funkční a ochranné zóny. Sportovní ponožky Vám zpříjemní provozování jakéhokoliv sportu.

Zavolejte si o radu, rádi vám pomůžeme s vhodným modelem ponožek, tak aby odpovídal maximálně vašim požadavkům. Maximalizujte vaše sportovní výkony s ponožkami od Ponožkožrout.cz.

Filtrování:

skladem

Tabulkový výpis Katalogový výpis


Kategorie

Prodávané značky

Aktuality

všechny aktuality...

Výhody nákupu u nás

  • Nákup bez registrace
  • Vrácení zboží do 14 dnů
  • Doručení ZDARMA od 1500 Kč

Novinky e-mailem

Informace o akcích, slevách...